Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Zmiany w planie

Poniedziałek 20 maja
  Poniedziałek 4a 4b 5a 5b 6a 6b 7a 7b 8a 8b IIIa IIIb IIIc
1 08:00 - 08:45 wf na dworze fCL 3/matMJ 4 polAL 11/hFM 12+hFM 12/polAL 11 inf 5/matEK 11/przyrB 3  chem 15 aKG 9/aZK 6 edb sala gimn JB(b) Zielona Szkoła, opieka: KB, BK, AK, AB
2 08:55 - 09:40 wf na dworze matMJ 4/aHP 3 nAK(f)12/polAL 11/polAL 11/hFM 12 przyrB 3/inf 5/matEK 11 aKG 9/aZK 6 chem 15 edb sala gimn JB(b)
3 09:50 - 10:35 wychKG 3 przyr AW 4 matMJ 11 aHP 13/aZK 12 che 15/fiz 14 fiz 14/che 15 informatyka 5 biol JB  3 edbEK_2/edbFM 4/edbAS 7
4 10:45 - 11:30 fCL 1/aKG 3 wychMJ 4 wychALOR 11/ 12 matEK 11/przyrB 14 /inf biol JB 3 fizyka AK 15 edbZK 2/edbFM 4/edbUK 7
5 11:40 - 12:25 matMJ 4 wf na dworze aHP 13/aEK 12 polAL 11 psych JCH 16 polUK 14 fizyka AK 15 informatyka 5 edbCL 2/edbFM 4/edbJB(b) 7
6 12:45 - 13:30 przyr AW 4 wf na dworze polAL 11 matMJ 12 polUK 14  psych JCH 16 projekt WOCHE/ geo 3 edbCL 2/edbFM 4/edbJB(b) 7 
7 13:50 - 14:35         polUK 14 /koło teatralne ID geo 2/hiszp +hFM 3  
8 14:40 - 15:25                    
9 15:30 - 16:15                        
                             
Projekt WOCHE 6,7,8 lekcja sala nr. 1  opieka : JD

 

 

  Piątek 17 maja
P Piątek 4a 4b 5a 5b 6a 6b 7a 7b 8a 8b IIIa IIIb IIIc
1 08:00 - 08:45 polMN 3 przy 4  hiszp PMK 16 wfOR aZK 11/aKG 13 matEK 12 che 15/inf 5/fiz 14  WOS AM,CL,HP polAL 1 polUK 2 matAJ 4
2 08:55 - 09:40 przy 4/aKG 1 karta rowerowa  AK,MN,KL   wf JD  matMJ 3 matEK 12 polAL 11 fiz 14/che 15/inf  5         WOS AM,CL,HP matAJ 4 hist  16 -film PMK geo 2
3 09:50 - 10:35 aKG 1/przy 4 karta rowerowa  AK,MN,KL   matMJ 3 hiszp BK 16 nJB/nZK/hFM/hPM inf 5/fiz 14/che 15  WOS AM,CL,HP wf/wf matAJ 4 polAL 1
4 10:45 - 11:30 karta rowerowa AK,KG, AP matMJ 4 geo chem muz 11 aZK 13/aEK 12 nJB 9/nAW 8/hBK 6/hPM 11 fiz 15/mat 14/inf 5 hist  16 polMN 1 wf/wf
5 11:40 - 12:25 karta rowerowa AK,KG, AP ang HP 4 nJB 8/polAL 1/polAL 1/hPM 11 matEK 12 muz 11 geo 2 polKL 7 mat 14 / inf 5 / fiz 15 wychKB 4/pdż 4  wf/wf hist  16
6 12:45 - 13:30 matMJ 4 polMN 3 aHP 16/aBK 1 aHP 16/aBK 1 polAL 11 matEK 12 polKL 7 matKB 4 inf 5 / fiz 15 / mat 14 geo 2/nJB 8/geo 2/edb 3/edb 3/hPM 11/geo 2/edb 3
7 13:50 - 14:35             matKB 4 aKG 19/aBK 6 polonez JD nJB 8/edb 3/fHP 9/geo 2/geo 2/edb 3/hPM 11/geo 2
8 14:40 - 15:25                     edb 3/geo 2/edb 3/fHP 9/hBK 6/geo 2/edb 3/hPM 11
9 15:30 - 16:15