Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Kadra

Nasza kadra rok szkolny 2019/2020

  1. Julia Banaszek - pedagog szkolny
  2. Katarzyna Biedrzycka – dyrektor szkoły, matematyka
  3. Jolanta Berezowska – język niemiecki
  4. Mariola Borowska – wychowanie fizyczne
  5. Piotr Bronowski – wychowanie fizyczne
  6. Joanna Chojnacka- Gruchała – psycholog szkolny
  7. Joanna Domagała – wychowanie fizyczne, wychowawczyni klasy VIIa
  8. Iwona Dornarowicz – instruktor zajęć teatralnych
  9. Karina Frejlich - język angielski
  10. Karolina Gołoś – język angielski, wychowawczyni klasy Va
  11. Marlena Jaśkiewicz – matematyka, wychowawczyni klasy Vb
  12. Marcin Jażyński – etyka, filozofia
  13. Anna Jurczak – matematyka, wychowawczyni klasy IVa
  14. Aneta Kamińska - wychowawczyni świetlicy szkolnej
  15. Miłka Karczewska – język angielski, język hiszpański
  16. Urszula Kiełczewska – wicedyrektor, język polski, wychowawczyni klasy IVb
  17. Ewa Kozak – język angielski, matematyka, wychowawczyni klasy VIIb
  18. Monika Krawczyk - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy Ib
  19. Zofia Kremer – język angielski
  20. Anna Kruczyńska - wychowawczyni świetlicy szkolnej
  21. Anna Krzyczkowska – fizyka
  22. Agnieszka Krzysiak – plastyka, technika
  23. Christoph Leduc – język francuski
  24. Tomasz Świderski – edukacja dla bezpieczeństwa
  25. Anna Lewenstam – język polski, wychowawczyni klasy VIa
  26. Krzysztof Lewenstam – język polski
  27. Hanna Musur - Bzdak - jezyk polski
  28. Agata Markiewicz – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawczyni klasy VIIIb
  29. Zofia Markowska – informatyka
  30. Fernando Garcia Melendez- język hiszpański
  31. Magdalena Niedziela – edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawczyni klasy Ia
  32. Agnieszka Perzanowska – religia
  33. Hanna Przepiórka – język angielski, język francuski
  34. Olaf Rodowald – geografia, wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIb
  35. Joanna Smirnow – psycholog szkolny
  36. Aneta Sobieraj – wychowanie fizyczne, wychowawczyni klasy VIIIa
  37. Zofia Wlazło – muzyka
  38. Agnieszka Wójcicka – biologia, przyroda
  39. Marcin Wróblewski – chemia