Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Kadra

Nasza kadra rok szkolny 2018/2019

  1. Jula Banaszek - pedagog szkolny
  2. Katarzyna Biedrzycka – wicedyrektor, matematyka, wychowawczyni klasy 3a
  3. Jolanta Berezowska – język niemiecki
  4. Mariola Borowska – wychowanie fizyczne
  5. Piotr Bronowski – wychowanie fizyczne
  6. Joanna Chojnacka- Gruchała – psycholog szkolny
  7. Joanna Domagała – wychowanie fizyczne, wychowawczyni klasy VIa
  8. Iwona Dornarowicz – instruktor zajęć teatralnych
  9. Karolina Gołoś – język angielski, wychowawczyni klasy IVa
  10. Marlena Jaśkiewicz – matematyka, wychowawczyni klasy IVb
  11. Marcin Jażyński – etyka, filozofia
  12. Anna Jurczak – matematyka, wychowawczyni klasy VIIIa
  13. Miłka Karczewska – język angielski, język hiszpański, wychowawczyni klasy 3b
  14. Urszula Kiełczewska – dyrektor szkoły, język polski
  15. Ewa Kozak – język angielski, matematyka, wychowawczyni klasy VIb
  16. Zofia Kremer – język angielski
  17. Monika Krygielska – język niemiecki
  18. Anna Krzyczkowska – fizyka
  19. Agnieszka Krzysiak – plastyka, technika, wychowawczyni klasy 3c
  20. Christoph Leduc – język francuski
  21. Arkadiusz Leszkiewicz – edukacja dla bezpieczeństwa
  22. Anna Lewenstam – język polski, wychowawczyni klasy Va
  23. Krzysztof Lewenstam – język polski, wychowawca klasy VIIIb
  24. Paulina Malinowska – Kowalczyk – język hiszpański
  25. Agata Markiewicz – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawczyni klasy VIIb
  26. Zofia Markowska – informatyka
  27. Fernando Garcia Melendez- język hiszpański
  28. Magdalena Niedziela – edukacja wczesnoszkolna, logopeda
  29. Małgorzata Niewiarowska – język polski
  30. Agnieszka Perzanowska – religia
  31. Hanna Przepiórka – język angielski, język francuski
  32. Olaf Rodowald – geografia, wychowanie fizyczne, wychowawca klasy Vb
  33. Joanna Smirnow – psycholog szkolny
  34. Aneta Sobieraj – wychowanie fizyczne, wychowawczyni klasy VIIa
  35. Beata Sokołowska – informatyka
  36. Zofia Wlazło – muzyka
  37. Agnieszka Wójcicka – biologia, przyroda
  38. Marcin Wróblewski – chemia