Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Brzozowa Lekka Atletyka błyszczy

Utworzono dnia 14.05.2018

W rozegranych 10 maja 2018 r. Mistrzostwach Lekkiej Atletyki Szkół Podstawowych  Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego nasze obie drużyny - żeńska i męska zaprezentowały najwyższą sportową formę.

Dziewczęta zajęły 2. miejce w klasyfikacji generalnej. Wielkimi sukcesami zakończyły się starty w biegach i skokach - Marcysia Kamińska zajęła 1. miejsce w biegu na 300 m, Kasia Grunwald i Klara Kliczewska odpowiednio 2. i 3 . miejsce w biegu na 100 m,  Ania Bednaruczuk i Lila Korczyńska odpowiednio 2 . i 3. miejsce w skoku wzwyż.

Drużyna męska zajęła 1. miejsce w kalsyfikajci generalnej, wspaniałe starty odnotowali: Cas Verkuyten - 1. miejsce w skoku wzwyż, Kacper Kuczbajski i Natan Piech  - odpowiednio 1.i 2.miejsce w biegu na 300m oraz Mateusz Baran - 3.miejsce w skoku w dal.