Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

AKTUALNOŚCI, strona 6:

12 listopada - dniem wolnym od zajęć edukacyjnych

Utworzono dnia 08.11.2018

W związku z przypadającym 11 listopada 2018r. (niedziela) Świętem Niepodległości, zgodnie z decyzjami władz najwyższych RP, dzień 12 listopada (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych w naszej szkole.

Święto Niepodległości - warsztaty dla klas 4 i 5

Utworzono dnia 08.11.2018

W dniach 8 i 9 listopada (czwartek i piątek) uczniowie klas 4 i 5 biorą udział w zajęciach warsztatowych o tematyce związanej ze Świętem Niepodległości.

2 listopada - dniem wolnym od zajęć

Utworzono dnia 29.10.2018

2 listopada 2018 r. (piątek) jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć.

Ruszyły szkolne etapy konkursów przedmiotowych

Utworzono dnia 17.10.2018

Od 16 października odbywają się szkolne etapy konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjum oraz szkoły podstawowej. Szczegółowe terminarze dla obu typów szkół są na stronie w zakładce Uczeń/ Konkursy.

Etapy szkolne potrwają do 9 listopada włącznie. Za organizację konkursów odpowiada Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Pod adresem www.mscdn.pl znajdują się regulaminy, programy i wszelkie załączniki i informacje o konkursach.

czytaj dalej na temat: Ruszyły szkolne etapy konkursów przedmiotowych

Mały wielki procent -podziękowanie

Utworzono dnia 11.10.2018

Drodzy Państwo, Przyjaciele MTE,

z całego serca dziękujemy za każde wsparcie naszych działań w minionym roku. Tą drogą chcemy szczególnie podziękować za środki z jednego procenta podatku, które Państwo nam przekazali. Pieniądze, które w ten sposób pozyskaliśmy, w całości przeznaczamy na działalność statutową. Oznacza to lepsze wyposażenie sal lekcyjnych, nowe pomoce dydaktyczne dla naszych uczniów, a w praktyce mądrzejsze, ciekawsze i atrakcyjniejsze zajęcia. Widzimy i bardzo doceniamy to, jak wiele dobra można zdziałać, gdy tak wielu ludzi przekaże niewielką część swojego podatku. Jeszcze raz dziękujemy i... prosimy o jeszcze.

Z serdecznym pozdrowieniem

Zarząd Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Nasi chłopcy z pucharem w piłce nożnej

Utworzono dnia 11.10.2018

Tym razem pozwolili wygrać innym. W Mistrzostwach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii Młodzież nasza drużyna zajęła 3. miejsce i dołożyła swój puchar do ogromnej szkolnej kolekcji. Dziękujemy!

12 października - dniem wolnym od zajęć

Utworzono dnia 09.10.2018

12 października 2018 r. (piątek) jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Nasze wspaniałe srebrne sztafety prosto z Międzyborowa

Utworzono dnia 25.09.2018

W Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych rozegranych 25 września w Międzyborowie obie nasze drużyny - dziewcząt i chłopców -  wróciły z pucharami za zajęcie 2. miejsce w kategorii Młodzież.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom oraz naszym znakomitym nauczycielkom i nauczycielom wychowania fizycznego.

Lekkoatletyczne Siedlce z 14 medalami

Utworzono dnia 20.09.2018

Nasza sekcja lekkoateltyczna Uczniowskiego Klubu Sportowego MTE Milanówek zanotowała 19 września w środę świetny występ na zawodach w Siedlcach. Zawodnicy zdobyli 14 medali: 4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych. Podczas zawodów ustanowiono także 3 nowe rekordy klubu. Gratulujemy!

Szczegóły na facebookowej Klubu.

Samorządni i praworządni na Brzozowej

Utworzono dnia 18.09.2018

18 września w przeddzień szkolnych wyborów samorządowych na 3. lekcji odbyła się debata samorządowa z kandydatami do Rady Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci odpowiadali na pytania prowadzących debatę oraz na pytania z sali. W końcowej rundzie zadawali pytania sobie wzajemnie. Wielu kandydatów miało swoich rzeczników, którzy także brali udział w debacie. Dziękujemy Pani Agacie Markiewicz oraz  klasom 3 gimnazjum za jej organizację i prowadzenie.

 

Jurto wybory! Święto naszej szkolnej demokracji! Wszystkich uprawnionych zapraszamy do urn.

czytaj dalej na temat: Samorządni i praworządni na Brzozowej