Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Utworzono dnia 29.08.2018

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszej szkole dla wszystkich klas odbędzie się 3 września (poniedziałek) o godz. 9.00. Zapraszamy.  

czytaj dalej na temat: Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej

Utworzono dnia 14.05.2018

Z wielka przyjemnoscią informujemy, że 11 maja (piątek)  nasza uczennica Hania Dziduszko z klasy Vb reprezentowała naszą szkołę na VI Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej.

 Czysto i pięknie po francusku zaśpiewała nastrojową piosenkę Indili "Dernière Danse" . 
 
Ogłoszenie wyników Festiwalu oraz uroczysty koncert zwycięzców i laureatów odbędzie się 9 czerwca (sobota) w godzinach popołudniowych w Amfiteatrze, w Parku Górczewska. Już dziś zapraszamy serdecznie.

czytaj dalej na temat: Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej

Brzozowa Lekka Atletyka błyszczy

Utworzono dnia 14.05.2018

W rozegranych 10 maja 2018 r. Mistrzostwach Lekkiej Atletyki Szkół Podstawowych  Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego nasze obie drużyny - żeńska i męska zaprezentowały najwyższą sportową formę.

Dziewczęta zajęły 2. miejce w klasyfikacji generalnej. Wielkimi sukcesami zakończyły się starty w biegach i skokach - Marcysia Kamińska zajęła 1. miejsce w biegu na 300 m, Kasia Grunwald i Klara Kliczewska odpowiednio 2. i 3 . miejsce w biegu na 100 m,  Ania Bednaruczuk i Lila Korczyńska odpowiednio 2 . i 3. miejsce w skoku wzwyż.

Drużyna męska zajęła 1. miejsce w kalsyfikajci generalnej, wspaniałe starty odnotowali: Cas Verkuyten - 1. miejsce w skoku wzwyż, Kacper Kuczbajski i Natan Piech  - odpowiednio 1.i 2.miejsce w biegu na 300m oraz Mateusz Baran - 3.miejsce w skoku w dal.

Gratulujemy wspaniałych wyników!

Nasi wspaniali czwórboiści

Utworzono dnia 14.05.2018

W Powiatowym Finale Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców Szkół Podstawowych rozegranym 9 maja 2018 r.  nasza męska drużyna zajęła 5. miejsce. Serdeczne gratulacje składamy dla Wiktora Bartosińskiego z 6b, Kostka Kowalczyka z 6b, Wiktora Gorynia z 6 b, Wojtka Kowalskiego z 5a, Ksawerego Zaprawy z 5a i Kajetana Płuszewskiego z 5 b. W sporcie od zajętego miejsca bardziej liczy się walka i determinacja, za to właśnie dziękujemy naszym wspaniałym zawodnikom.

Dzień bez telefonu na Brzozowej

Utworzono dnia 14.05.2018

W najbliższy piątek, 11 maja, grupa projektowa z kl. II, realizująca projekt dotyczący fonoholizmu: Marcysia, Gabrysia i Kacper, organizują akcję "Dzień bez telefonu". 
Wydarzenie skierowane jest do wszystkich naszych uczniów i nauczycieli.

czytaj dalej na temat: Dzień bez telefonu na Brzozowej

Czwórbój Lekkoaltetyczny Dziewcząt z pucharem dla naszych zawodniczek

Utworzono dnia 14.05.2018

Wspaniałe miejsce na podium i puchar za 3. miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych zdobyły dziś 8 maja nasze dziewczęta z klas 5, 6 i 7. Składamy serdeczne gratulacje dla całej drużyny: Klary Gradus z 7b, Ewy Zaręby z 7b, Idy Folwarskiej z 6b, Magdy Jurczak z 6b, Julki Zduńczyk z 5a i Oli Piotrowskiej z 5a i dziękujemy za piękną sportową walkę.

Witamy!

Utworzono dnia 19.03.2018
Witamy na naszej nowej stronie internetowej.
czytaj dalej na temat: Witamy!