Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Mały wielki procent -podziękowanie

Utworzono dnia 11.10.2018

Drodzy Państwo, Przyjaciele MTE,

z całego serca dziękujemy za każde wsparcie naszych działań w minionym roku. Tą drogą chcemy szczególnie podziękować za środki z jednego procenta podatku, które Państwo nam przekazali. Pieniądze, które w ten sposób pozyskaliśmy, w całości przeznaczamy na działalność statutową. Oznacza to lepsze wyposażenie sal lekcyjnych, nowe pomoce dydaktyczne dla naszych uczniów, a w praktyce mądrzejsze, ciekawsze i atrakcyjniejsze zajęcia. Widzimy i bardzo doceniamy to, jak wiele dobra można zdziałać, gdy tak wielu ludzi przekaże niewielką część swojego podatku. Jeszcze raz dziękujemy i... prosimy o jeszcze.

Z serdecznym pozdrowieniem

Zarząd Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Nasi chłopcy z pucharem w piłce nożnej

Utworzono dnia 11.10.2018

Tym razem pozwolili wygrać innym. W Mistrzostwach Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii Młodzież nasza drużyna zajęła 3. miejsce i dołożyła swój puchar do ogromnej szkolnej kolekcji. Dziękujemy!

12 października - dniem wolnym od zajęć

Utworzono dnia 09.10.2018

12 października 2018 r. (piątek) jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Nasze wspaniałe srebrne sztafety prosto z Międzyborowa

Utworzono dnia 25.09.2018

W Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych rozegranych 25 września w Międzyborowie obie nasze drużyny - dziewcząt i chłopców -  wróciły z pucharami za zajęcie 2. miejsce w kategorii Młodzież.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom oraz naszym znakomitym nauczycielkom i nauczycielom wychowania fizycznego.

Lekkoatletyczne Siedlce z 14 medalami

Utworzono dnia 20.09.2018

Nasza sekcja lekkoateltyczna Uczniowskiego Klubu Sportowego MTE Milanówek zanotowała 19 września w środę świetny występ na zawodach w Siedlcach. Zawodnicy zdobyli 14 medali: 4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych. Podczas zawodów ustanowiono także 3 nowe rekordy klubu. Gratulujemy!

Szczegóły na facebookowej Klubu.

Samorządni i praworządni na Brzozowej

Utworzono dnia 18.09.2018

18 września w przeddzień szkolnych wyborów samorządowych na 3. lekcji odbyła się debata samorządowa z kandydatami do Rady Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci odpowiadali na pytania prowadzących debatę oraz na pytania z sali. W końcowej rundzie zadawali pytania sobie wzajemnie. Wielu kandydatów miało swoich rzeczników, którzy także brali udział w debacie. Dziękujemy Pani Agacie Markiewicz oraz  klasom 3 gimnazjum za jej organizację i prowadzenie.

 

Jurto wybory! Święto naszej szkolnej demokracji! Wszystkich uprawnionych zapraszamy do urn.

czytaj dalej na temat: Samorządni i praworządni na Brzozowej

Zebrania w klasach VIII oraz 3 gimnazjalnych

Utworzono dnia 13.09.2018

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów uczniów klas VIII oraz klas 3 gimnazjalnych na zebrania organizacyjne w nowym roku szkolnym. Odędą się one 17 września (poniedziałek) o godz. 19.00.

Zebrania w klasach IV-VII

Utworzono dnia 06.09.2018

Rodziców i Opiekunów uczniów klas IV -VII zapraszamy 10 września (poniedziałek) na zebrania organizacyjne w nowym roku szkolnym 2018/2019.

  • Zebrania dla klas IV - V - początek godz.19.00
  • Zebrania dla klas VI - VII - początek godz. 19.30

Zebrania dla klas VIII oraz III gimnazjum odbędą się 17 września, także w poniedziałek. Napiszemy o nich w kolejnych aktualnościach.

czytaj dalej na temat: Zebrania w klasach IV-VII

Rozpoczęliśmy rok szkolny

Utworzono dnia 03.09.2018

Rok szkolny 2018/2019 na Brzozowej rozpoczęty! Od jutra odbywają się lekcje dla klas VI-VIII oraz klas gimnazjalnych według zmienionego planu oraz zajęcia integracyjne dla klas IV i V, które potrwają do czwartku włącznie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Utworzono dnia 29.08.2018

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszej szkole dla wszystkich klas odbędzie się 3 września (poniedziałek) o godz. 9.00. Zapraszamy.  

czytaj dalej na temat: Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019